سوالات متداول

میزان کاهش وزن یا افزایش وزن در هر دوره چقدر است؟
استاندارد کاهش وزن سالانه برای هر خانم ۲۰ کیلوگرم و برای هر آقا ۳۰ کیلوگرم می‌باشد. این یعنی در ماه برای خانم ها بین ۱ تا ۳ کیلو و برای آقایان بین ۲ تا ۴ کیلو کاهش وزن رخ می‌دهد و همچنین بین ۲ تا ۴ سانت سایز شما کم خواهد شد. در رژیم های افزایش وزن نیز در هر ماه بین ۰.۵ تا ۲ کیلوگرم افزایش وزن اتفاق می‌افتد.
روند تدریجی رژیم و همچنین تجویز مکمل‌های کمکی، این عوارض احتمالی رژیم را تا حد ممکن از بین می‌برند. مواردی مثل سلولیت را حتما در فرم پرسشنامه اشاره کنید تا توصیه‌های لازم برای آن برایتان نوشته شود. در مورد لاغری صورت، کل چربی‌ای که باعث می‌شود صورتتان چاق یا لاغر شود فقط ۲۰ تا ۵۰ گرم است. مکمل‌های تقویتی و ویتامین‌هایی برای این موضوع در دوره‌های مختلف رژیم برایتان تجویز خواهد شد که این موضوع را کنترل کند.
در مورد بیماری و هرگونه عمل جراحی که انجام داده‌اید ابتدا با دکتر متخصص خودتان مشورت کنید، اگر به شما اجازه گرفتن رژیم را دادند، می‌توانید اقدام به دریافت رژیم کنید. حتما در مورد بیماری و مسائل خود در فرم پرسشنامه‌ای که در سایت تکمیل می‌کنید توضیح دهید و داروهای مصرفی خودتان را هم بنویسید تا رژیم بر اساس شرایط شما تنظیم شود.
تضمین رژیم لیمومی، بیش از ۲۵ سال رژیم درمانی آقای روشندل با روش تلفیق طب سنتی و طب مدرن و همچنین نتایج هزاران نفری است که به کمک لیمومی به وزن ایده‌آل رسیده‌اند. رژیم‌های تست، تثبیت و نهایی که پس از رسیدن به وزن ایده‌آل در قالب توصیه‌های عمومی در اختیار شما قرار می‌گیرند باعث می‌شوند که بازگشت وزن برای شما اتفاق نیفتد.
شیرینی جات و تنقلات در رژیم ممنوع هستند اما معمولا با مواد غذایی طبیعی و سالم مثل میوه و یا شیرینی‌های طبیعی مثل خرما یا موارد این چنینی جایگزین می‌شوند. اگر شما کشش زیادی به خوردن تنقلات و شیرینی دارید خود برنامه غذایی با متعادل کردن طبع شما باعث کنترل و تعادل اشتها شده و کمک می‌کند تا میل شما به این موارد کم شود.
خوشبختانه در برنامه غذایی شما یک ساعت «وعده آزاد» لحاظ شده که شما در هفته مجاز هستید هر غذایی بجز ممنوعیات کلی رژیم را به هر مقداری که دوست دارید استفاده کنید، حتی فست‌فود.
رژیم کاملا به صرفه است و غذاهای داخل برنامه همان غذاهای روزمره سفره‌ی ایرانی‌ است که برای تهیه‌ی مواد اولیه آن‌ها تحت فشار نیستید. با این حال می‌توانید در پرونده‌تان قید کنید که مواد پرهزینه‌تر را تا جای ممکن داخل رژیم برایتان در نظر نگیرند.
بله! سرویس حامی اختصاصی که پشتیبان شخصی شماست و در طول دوره ۲۱ روزه پاسخگو شماست، به شما برای تقویت اراده راهنمایی می‌دهد و از طریق تلگرام با شما در ارتباط خواهد بود. با انتخاب گزینه حامی اختصاصی، هزینه دریافت این سرویس بر هزینه‌ی دریافت رژیم افزوده می‌شود.
برنامه غذایی که دریافت می کنید شامل وعده های اصلی صبحانه، ناهار و شام است که نوع و مقدار غذا در آن مشخص شده. معمولا غذاهای داخل رژیم جزو غذاهای روزمره و معمول سفره خانواده ایرانی هستند و در کنار آن ها میان وعده، لبنیات و میوه قرار می گیرد.
شما میتوانید از رژیم «محل‌کاری» استفاده کنید. در رژیم محل‌کاری در وعده ناهار نوع غذا برای شما مشخص نمی‌شود و فقط مقدار غذا و نانی یا برنجی بودن آن مشخص می‌شود. (رژیم محل‌کاری ۳۵ درصد نتیجه گیری کمتری خواهد داشت.)
شما از ۱۰ روز بعد از زایمان مجاز به گرفتن رژیم «شیردهی» هستید. حسن رژیم شیردهی این است که به تقویت کیفیت شیر شما کمک می‌کند و حتی نفخ شیر شما هم می‌گیرد.
ما به شما رژیم «پیش از بارداری» و «بارداری» را توصیه می‌کنیم. هدف در این رژیم رسیدن بدن شما به تعادل طبع و اصلاح مزاج است تا شرایط بدنی شما برای پذیرش جنین فراهم شود. همچنین دکتر توصیه می‌کنند لااقل ۲ یا ۳ ماه قبل از اقدام به بارداری، رژیم «پیش از بارداری» را دریافت کنید. در حین رژیم‌ها کمک به کاهش وزن شما و نزدیک شدن شما به وزن ایده‌آل‌تان هم خواهد شد.
در اکثریت قریب‌ به اتفاق رژیم‌ها، هیچ‌یک از گروه‌های غذایی از رژیم حذف نخواهند شد و همچنین رژیم شامل کربوهیدرات‌ها، نان و برنج خواهد بود.
تشخیص طبع و مزاج شما بر عهده کارشناس تغذیه است که بعد از تکمیل فرم پرسشنامه پزشکی و مزاج‌شناسی شما در سایت، با توجه به پاسخ‌ها مشخص می‌گردد. نوع طبع و مزاج شما در رژیم ذکر نمی‌شود چرا که برخی از عزیزان به محض متوجه شدن این موارد تجویز‌های خودسرانه دارند و همین امر باعث اختلال در روند رژیم خواهد شد.
رژیم مانند یک نسخه‌ی پزشکی است، کارشناسان ما سعی می‌کنند در صورت بروز مشکل در صرف وعده‌های رژیم مسئله را حل کنند اما تا حد ممکن بهتر است همان چیزی که در ابتدا در برنامه‌ی شما ذکر شده را مصرف نمایید.
رژیم لیمومی به گونه ای طراحی شده که کاملا مطابق شرایط بدنی شماست و باعث تعادل طبع و اصلاح مزاج شما می‌شود لذا اتفاقا به تقویت سیستم ایمنی بدن شما کمک می‌کند. همین امر باعث می‌شود که خیلی از عزیزان با خیال راحت با وجود کرونا یا بعد از دریافت واکسن، رژیم را دریافت ‌کنند و نتیجه هم بگیرند
بهتر است یک آزمایش چک‌آپ کلی داشته باشید تا سوالات پزشکی را با دقت بیشتر تکمیل کنید اما اصراری به این موضوع نمی‌کنیم که به خاطر شرایط کرونا لازم باشد به بیمارستان یا آزمایشگاه مراجعه کنید. بنابراین میتوانید سوالات را تا جایی‌که می‌دانید جواب دهید و در سوالاتی که نمی‌دانید گزینه «نمی‌دانم» را انتخاب کنید، اما وارد کردن عدد دقیق قد، وزن و دور مچ الزامی است.
بهترین زمان صرف صبحانه ساعت ۶ تا ۹:۳۰، ناهار ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۴:۳۰، و شام ۱۹:۰۰ تا ۲۱:۳۰ می‌باشد.
بعد از رسیدن به وزن ایده‌آل وارد رژیم تست، تثبیت و نهایی می‌شوید. رژیم تست برای این است که یادگیری بدن را در مورد سوخت‌وساز متعادل و عکس‌العمل مناسب در برابر خوراکی‌ها بسنجیم. رژیم تست ۴۵ روز است و محدودیت رژیم‌های قبلی را ندارد. رژیم تثبیت ۱۰۰ روزه است و سبک زندگی شما را سالم نگه می‌دارد و به شما یاد می‌دهد خودتان بتوانید وزن‌تان را ثابت نگه دارید. هدف آن، تثبیت وزن و عدم بازگشت چربی‌هاست، رژیم تثبیت مجموعه‌ای از توصیه‌های غذایی است و شامل برنامه غذایی جزئی نمی‌شود. رژیم نهایی هم ۱۸۰ روزه است و فقط یک سری توصیه کلی و دستورالعمل‌های غذایی را شامل می‌شود تا از کامل شدن روند رژیم درمانی مطمئن شویم.